Luokka 3 - Este 60 cm Arv. 367.1 Kategoria 2 + 1 + H Alustava |
14 ilmoittautuminen, 14 lähtöä, 4 Sijoittuu |
Pj. tuomari: Linda Eriksson |
|
Sija | Ratsastaja | Hevonen | Palkinto | Vaihe I | Vaihe II |
| Kasvattaja | Suku | Virhe | Aika | Virhe | Aika |
1 | Veera Jurvela | Don Carlos | | | |
| Mäntsälän Ratsastajat ry | | 0 | 41,78 | 0 | 22,21 |
2 | Nelli Pitkäranta | Huginn | | | |
| Mäntsälän Ratsastajat ry | | 0 | 48,66 | 0 | 26,69 |
3 | Elina Heinänen | Miksi | | | |
| Mäntsälän Ratsastajat ry | | 0 | 46,56 | 0 | 27,10 |
4 | Suvi Vaittinen | Povas | | | |
| Orimattilan Ratsastajat ry | Gluchar - Pritok | 0 | 45,37 | 0 | 29,51 |
|
5 | Patrik Jeurissen | Sennatar | | | |
| Länsi-Uudenmaan Ratsastajat ry | | 0 | 46,69 | 0 | 31,35 |
6 | Oona Eerola | Ty's Son | | | |
| Kanta-Hämeen Ratsastajat ry | | 0 | 53,03 | 0 | 34,34 |
7 | Jenna Huovinen | Luukas | | | |
| Mäntsälän Ratsastajat ry | | 0 | 48,41 | 4 | 37,64 |
8 | Elina Tuiskunen | Caspar VI | | | |
| Ruohojärven Kartanon Ratsastaj | Tuntematon Ori | 0 | 40,73 | 5 | 40,86 |
9 | Milja Tamminen | Andy's Rose | | | |
| Mäntsälän Ratsastajat ry | | 0 | 44,28 | 8 | 30,52 |
10 | Kamilla Huvila | War Princess | | | |
| Jokelan Ratsastajat ry | Wilton's Surprise - Tukk | 4 | 49,32 | | |
11 | Milka Koskipirtti | Axu | | | |
| Mäntsälän Ratsastajat ry | | 4 | 53,92 | | |
12 | Frida Kaatrakoski | Inas | | | |
| Orimattilan Ratsastajat ry | 4055 Istafan - 3320 Amati | 7 | 75,13 | | |
13 | Iita Perttilä | Travelli | | | |
| Mäntsälän Ratsastajat ry | Jupiter R - Pinocchio | Ute. | | | |
13 | Jade Kanttinen | Gräfs | | | |
| Mäntsälän Ratsastajat ry | | Ute. | | | |
|
ylös |
Luokka 5 - Este 90 cm Arv. 367.1 Kategoria 2 + 1 + H Alustava |
17 ilmoittautuminen, 14 lähtöä, 4 Sijoittuu |
Pj. tuomari: Linda Eriksson |
|
Sija | Ratsastaja | Hevonen | Palkinto | Vaihe I | Vaihe II |
| Kasvattaja | Suku | Virhe | Aika | Virhe | Aika |
1 | Emmi Hartikka | Towalda | | | |
| Vesikansan Ratsastajat Vekara | | 0 | 45,25 | 0 | 28,64 |
2 | Saima Alitalo | Campina | | | |
| Husön Ratsastajat ry | Champion Du Lys - Sir Shostakovich xx | 0 | 43,47 | 0 | 29,80 |
3 | Vilma Sallinen | Landrois | | | |
| Mäntsälän Ratsastajat ry | | 0 | 49,31 | 4 | 31,78 |
4 | Lisette Wessman | Everest Igor | | | |
| Helsingin Ratsastajat ry | | 0 | 44,82 | 4 | 33,49 |
|
5 | Annina Haili | Averons | | | |
| Hollolan Ratsastajat ry | Alamo - Vintas | 0 | 50,16 | 7 | 49,56 |
6 | Julia Häkkinen | Samanta II | | | |
| Vesikansan Ratsastajat Vekara | Tuntematon Ori - Syndikat | 0 | 48,91 | 9 | 43,57 |
7 | Petra Salonen | Cora II | | | |
| Mäntsälän Ratsastajat ry | 4050 Coral - 3333 Föispan | 4 | 51,19 | | |
8 | Siiri-Maria Kalavainen | Ralli-Matti | | | |
| Porvoon Mustang ry | | 4 | 64,25 | | |
9 | Melina Nyberg | Pin Rock's Hustle And Bustle | | | |
| Siuntion Ratsastajat ry-Sjunde | Hunsingo's Twister 4 - Laeryds Benson 3 W | 6 | 69,72 | | |
10 | Janita Ellonen | Mustang III | | | |
| Nastolan Urheiluratsastajat ry | Martin - Tarsan | Ute. | | | |
10 | Iita Perttilä | Sara | | | |
| Mäntsälän Ratsastajat ry | Tuntematon Ori | Ute. | | | |
10 | Sonja Turtia | Sb Quantum Of Solace | | | |
| Tuomarinkylän Ratsastajat ry | Parlando I - Winner | Ute. | | | |
10 | Oona Eerola | Lil's Romeo | | | |
| Kanta-Hämeen Ratsastajat ry | | Ute. | | | |
10 | Amanda Mäkelä | Bordeaux | | | |
| Östersundomin Ponikoulun Ratsa | | Ute. | | | |
| Sohra Wallenius | Taika Tami | | | |
| Uudenmaan Hevosurheilijat ry | | | | | |
| Johanna Hannula | Butinge | | | |
| Mäntsälän Ratsastajat ry | | | | | |
| Melina Nyberg | Jovani Ter Leen | | | |
| Siuntion Ratsastajat ry-Sjunde | Calipso van de Vonde - Ffoslas Welsh Flyer | | | | |
|
ylös |
Luokka 6 - Este 100 cm Arv. 367.1 Alustava |
11 ilmoittautuminen, 11 lähtöä, 3 Sijoittuu |
Pj. tuomari: Linda Eriksson |
|
Sija | Ratsastaja | Hevonen | Palkinto | Vaihe I | Vaihe II |
| Kasvattaja | Suku | Virhe | Aika | Virhe | Aika |
1 | Sonja Turtia | Wrexham | | | |
| Tuomarinkylän Ratsastajat ry | Silverstone - Kalusha | 0 | 51,41 | 0 | 34,19 |
2 | Annina Haili | Averons | | | |
| Hollolan Ratsastajat ry | Alamo - Vintas | 0 | 52,03 | 0 | 38,65 |
3 | Emmi Hartikka | Towalda | | | |
| Vesikansan Ratsastajat Vekara | | 0 | 46,82 | 7 | 56,29 |
|
4 | Emilia Ruusunen | Piparmynt | | | |
| Kalliorinteen Ratsastajat ry | | 0 | 57,28 | 9 | 62,65 |
5 | Saima Alitalo | Campina | | | |
| Husön Ratsastajat ry | Champion Du Lys - Sir Shostakovich xx | 0 | 44,28 | Ute. | |
6 | Petra Salonen | Cora II | | | |
| Mäntsälän Ratsastajat ry | 4050 Coral - 3333 Föispan | 4 | 52,00 | | |
7 | Julia Häkkinen | Samanta II | | | |
| Vesikansan Ratsastajat Vekara | Tuntematon Ori - Syndikat | 4 | 53,50 | | |
8 | Amanda Mäkelä | Bordeaux | | | |
| Östersundomin Ponikoulun Ratsa | | 4 | 56,28 | | |
9 | Siiri-Maria Kalavainen | Ralli-Matti | | | |
| Porvoon Mustang ry | | 8 | 66,78 | | |
10 | Sonja Turtia | Sb Quantum Of Solace | | | |
| Tuomarinkylän Ratsastajat ry | Parlando I - Winner | Ute. | | | |
10 | Saara Lohenoja | Amoroso Lxxi | | | |
| Enjalan Ratsastajat ry | Dibujado - Mechon III | Ute. | | | |
|
ylös |