Luokka 3 - Este 60 cm Arv. 367.1 (A2/A2) Kategoria 2 + 1 + H |
Luokka alkaa n. klo 11 |
13 ilmoittautuminen, 12 lähtöä, 3 Sijoittuu |
Pj. tuomari: Eija Varis |
|
Sija | Ratsastaja | Hevonen | Palkinto | Vaihe I | Vaihe II |
| Kasvattaja | Suku | Virhe | Aika | Virhe | Aika |
1 | Milla Kuisma | Pedester | | | |
| Mäntsälän Ratsastajat ry | | 0 | 50,66 | 0 | 23,22 |
2 | Veera Jurvela | Don Carlos | | | |
| Mäntsälän Ratsastajat ry | | 0 | 56,96 | 0 | 26,53 |
3 | Niina Pyrhönen | Teho-Turpeinen | | | |
| Järvenpään Ratsastusseura ry | Viltterin Lahjus - Suikku | 0 | 54,51 | 0 | 29,38 |
|
4 | Johanna Kantola | Monica Song | | | |
| Tinker Tallin Ratsastajat ry | | 0 | 50,30 | 0 | 31,81 |
5 | Elina Heinänen | Miksi | | | |
| Mäntsälän Ratsastajat ry | | 0 | 54,72 | 0 | 33,97 |
6 | Jonna Haverinen | Vivian Hooligan | | | |
| Orimattilan Ratsastajat ry | Baron Pepper - Classic Jazz | 0 | 54,49 | 0 | 35,75 |
7 | Iita Perttilä | Sara | | | |
| Mäntsälän Ratsastajat ry | Tuntematon Ori | 0 | 53,86 | 0 | 37,58 |
8 | Jenna Huovinen | Luukas | | | |
| Mäntsälän Ratsastajat ry | | 0 | 58,87 | 0 | 38,16 |
9 | Jade Kanttinen | Gräfs | | | |
| Mäntsälän Ratsastajat ry | | 0 | 54,10 | 0 | 38,87 |
10 | Frida Kaatrakoski | Inas | | | |
| Orimattilan Ratsastajat ry | | 0 | 71,35 | 0 | 48,64 |
11 | Virve Eronen | Usvaniityn Midnattsprinsesse 5 | | | |
| Kytäjän Ratsastajat ry | Ljosprins 4 F - Fjelldar | 4 | 74,97 | | |
12 | Tiia Impivaara | Scarlet O'Paradise | | | |
| Helsingin Wiisikot ry | Spartacus - Taagor | 8 | 59,72 | | |
| Henrietta Sihvonen | Romanssi | | | |
| Hyvinkään Ratsastajat ry | Adonis Est - Ekeholms Bacardi 6 N | | | | |
|
ylös |
Luokka 4 - Este 70 - 80 cm Arv. 367.1 (A2/A2) Kategoria 1 + H |
Prix de Velj. Wahlsten |
Luokka alkaa n. klo 11.45 |
13 ilmoittautuminen, 11 lähtöä, 3 Sijoittuu |
Pj. tuomari: Eija Varis |
|
Sija | Ratsastaja | Hevonen | Palkinto | Vaihe I | Vaihe II |
| Kasvattaja | Suku | Virhe | Aika | Virhe | Aika |
1 | Veera Jurvela | Don Carlos | | | |
| Mäntsälän Ratsastajat ry | | 0 | 61,16 | 0 | 26,47 |
2 | Jonna Haverinen | Vivian Hooligan | | | |
| Orimattilan Ratsastajat ry | Baron Pepper - Classic Jazz | 0 | 56,86 | 0 | 34,22 |
3 | Iita Perttilä | Sara | | | |
| Mäntsälän Ratsastajat ry | Tuntematon Ori | 0 | 58,39 | 0 | 34,53 |
|
4 | Virve Eronen | Usvaniityn Midnattsprinsesse 5 | | | |
| Kytäjän Ratsastajat ry | Ljosprins 4 F - Fjelldar | 0 | 56,50 | 4 | 34,23 |
5 | Niina Pyrhönen | Teho-Turpeinen | | | |
| Järvenpään Ratsastusseura ry | Viltterin Lahjus - Suikku | 4 | 56,66 | | |
6 | Amanda Fredriksson | Sjors III | | | |
| Knaperbackan Ratsastajat ry | | 4 | 60,76 | | |
7 | Siru Alakangas | Leigas | | | |
| Perttulan Ratsastajat ry | | 4 | 66,50 | | |
8 | Alexandra Gullsten | Sun Fred Boy | | | |
| Mäntsälän Ratsastajat ry | | 4 | 67,70 | | |
9 | Petra Hännikäinen | Reisu-Mosku | | | |
| Mäntyharjun Ratsastajat ry | Linjakas - Kirmori | 4 | 69,37 | | |
10 | Elina Heinänen | Miksi | | | |
| Mäntsälän Ratsastajat ry | | Ute. | | | |
10 | Helmi Viitala | Leonardo | | | |
| Mäntsälän Ratsastajat ry | | Ute. | | | |
| Tiia Impivaara | Scarlet O'Paradise | | | |
| Helsingin Wiisikot ry | Spartacus - Taagor | | | | |
| Henrietta Sihvonen | Romanssi | | | |
| Hyvinkään Ratsastajat ry | Adonis Est - Ekeholms Bacardi 6 N | | | | |
|
ylös |
Luokka 5 - Este 90 cm Arv. 367.1 (A2/A2) Kategoria 1 + H |
Luokka alkaa n. klo 12.30 |
10 ilmoittautuminen, 10 lähtöä, 3 Sijoittuu |
Pj. tuomari: Eija Varis |
|
Sija | Ratsastaja | Hevonen | Palkinto | Vaihe I | Vaihe II |
| Kasvattaja | Suku | Virhe | Aika | Virhe | Aika |
1 | Minna Reijonen | Isabellinah | | | |
| Mäntsälän Ratsastajat ry | Tuntematon Ori | 0 | 49,68 | 0 | 27,66 |
2 | Theresa Segercrantz | Corufee | | | |
| Peuramaan Urheiluratsastajat r | | 0 | 54,88 | 0 | 30,79 |
3 | Petra Salonen | Cora II | | | |
| Mäntsälän Ratsastajat ry | 4050 Coral - 3333 Föispan | 0 | 58,53 | 0 | 31,07 |
|
4 | Pinja Salonen | Leonardo VII | | | |
| Mäntsälän Ratsastajat ry | Lear - Prizrak Su ox | 0 | 55,84 | 8 | 37,58 |
5 | Johanna Hannula | Butinge | | | |
| Mäntsälän Ratsastajat ry | | 4 | 59,01 | | |
6 | Petra Hännikäinen | Reisu-Mosku | | | |
| Mäntyharjun Ratsastajat ry | Linjakas - Kirmori | 8 | 50,08 | | |
7 | Suvi Vaittinen | Trembita | | | |
| Orimattilan Ratsastajat ry | Heleris - Reims xx | 8 | 50,10 | | |
8 | Johanna Rouvinen | C-Kina | | | |
| Hyvinkään Urheiluratsastajat r | | 8 | 63,36 | | |
9 | Anni Lemola | Don Cooper | | | |
| Ratsastusurheilijat ry | Cooper - Dakota xx | 8 | 73,64 | | |
10 | Emmi-Lotta Iivonen | Welferon | | | |
| Mäntsälän Ratsastajat ry | Centimor 111 - Paw | Ute. | | | |
|
ylös |